Zdjęcia na szkle mogą  odmienić wnętrze twojego domu, biura, mieszkania, a także stać się główną ozdobą pomieszczenia. Nadruki na szkle jako panele kuchenne nadadzą mieszkaniu indywidualnego charakteru i nowoczesnego wyglądu. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz możliwości, jakie daje nadruk na szkle. Może to być mały obrazek lub twoja własna fotografia zamknięta w szkle nad łóżkiem albo  fototapeta pokrywającą całą ścianę. Dzięki możliwości całkowitego dostosowywania kształtu i rozmiaru paneli ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, w jaki sposób możesz nadać swojemu mieszkaniu nowe życie – Zdjęcia na szkle – Axitech.

Szklane panele – nowoczesność w kuchni i łazience

Panele szklane to doskonała alternatywa dla tradycyjnych płytek przeznaczona dla osób, które szukają oryginalnych rozwiązań podczas wykończania swojego mieszkania. Dowolność w wyborze wymiarów paneli i ich prosty montaż daje Ci nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Doskonale nadają się na pokrycie dużych powierzchni ścian, mebli, ścianek działowych oraz jako ozdoba frontu w komodzie czy wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami. Panele szklane dzięki najwyższej jakości wykonania cechuje wyśmienita odporność na zadrapania i wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych. Nie musisz się martwić wilgoć panującą w kuchni czy łazience, zahartowane szkło, z którego wykonane są panele, jest na nią w pełni odporne. 

Zdjęcia na szkle – nieskończoność wzorów

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii drukarek UV mamy możliwość naniesienia na nasze panele dowolnego obrazu.  Może być to jedna z milionów grafik, do których mamy dostęp dzięki bazie Adobe Stock lub jakiekolwiek zdjęcie przesłane przez klienta. Niezależnie od wyboru jakość wydruku w wysokiej rozdzielczości będzie zachwycać ostrością i głębią kolorów. Specjalna laminacja utrwala druk, dzięki czemu nie blaknie on z czasem i zachowuje swoją wyrazistość. W Axitech podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, tylko od Ciebie zależy, jak wyglądać będzie końcowy efekt. Sprawdź pełną ofertę naszych paneli szklanych już dziś.