O inwestowaniu w kryptowaluty mówi się dużo. A będzie mówiło się jeszcze więcej. Nie ma się czemu właściwie dziwić. W końcu giełdy kryptowalut cieszą się rosnącą popularnością. Na tyle, że w niektórych krajach rządy zastanawiają się nad wprowadzeniem krypto jako obowiązujących walut. Nie o tym jednak będzie mowa, ale o aplikacjach mobilnych, które w kryptowalutach są w stanie zapewnić duży zysk.

Platforma do inwestycji

Jedną z takich aplikacji jest Crescent app. To aplikacja, która powstała dzięki Crescent. Ta zagraniczna firma nawiązała współpracę z 10Clouds. Zespół najlepszych programistów rozpoczął wspólną pracę nad tym, aby zaoferować użytkownikom jeszcze lepsze możliwości, funkcjonalność, łatwość obsługi, a także (najważniejsze!!) większe zyski. Teraz aplikacja Crescent, którą nazywa się również aplikacją Półksiężyca, jest dostępna dla wszystkich. Dla wszystkich osób, które nie boją się dokonywać inwestycji w kryptowalutach. To właśnie dla nich został udostępniony specjalny, przejrzysty portfel, gdzie na bieżąco można obserwować rosnące przychody. Szacuje się, że biorąc pod uwagę inne, dostępne opcje, dzięki platformie Crescent można liczyć na ok. sto razy większy zysk.

Funkcjonalność Crescent

Crescent Case Study ma cztery podstawowe funkcje, które warto dokładnie omówić.

Po pierwsze – inwestycje zaplanowane. Każdy użytkownik otrzymuje okazję do tego, aby móc dowolnie konfigurować dokonywanie inwestycji. Do wyboru jest tryb dzienny, tryb tygodniowy, a także miesięczny.

Po drugie – wpływ społeczny. Osiągniętymi zyskami można podzielić się z niektórymi organizacjami non-profit. Chyba jedyna taka aplikacja/platforma, która nie tylko pozwala myśleć o sobie, ale również o innych, a w szczególności o osobach potrzebujących.

Po trzecie – doładowania. Dzięki temu, że użytkownik będzie chciał podjąć się pewnych wyzwań, będzie mógł zarobić więcej dla siebie. Pomaga w tym tymczasowe zwiększenie RRSO.

Po czwarte – zaokrąglanie. Jeżeli tylko użytkownik wyrazi chęć, będzie mógł łączyć swoje konta wydatków. Przykładem mogą tu być chociażby Paypal, czy też konta kredytowe i debetowe w jedno. Każda zmiana zapasowa będzie zaokrąglana w górę. 

Najważniejsze wartości

Czytając o tym, można być oszołomionym od napływu informacji. Warto wszystko na spokojnie przeanalizować, aby przekonać się, że warto. Współpraca Crescent i 10Clouds zaowocowała dynamicznie rozwijającą się aplikacją/platformą, którą można wykorzystać po to, aby inwestować. Finansowane inwestycje to przyszłość, dlatego warto naprawdę o nich pomyśleć.